SKATUVES AIZKARU TĪRĪŠANA

Aizkaru un skatuves ietērpu tīrīšana

Aizkari ir ļoti efektīvs gaisa filtrs iekštelpās, tie sevī uzņem lielu daudzumu putekļus, smakas, spalvas un alergēnus, savukārt tas rada perfektus apstākļus putekļu ērcīšu un citu alergēnu dzīvošanai, kuras savukārt cilvēkam var izraisīt veselībai kaitīgu atmosfēru telpās un izraisot alerģiskus simptomus.

Mēs ieradīsimies pie Jums, lai veiktu aizkaru tīrīšanu, tiem karājoties pie sienas. Aizkaru noņemšana nav nepieciešama. Jūs iegūsiet svaigāku, veselīgāku un tīrāku vidi telpās, kurās uzturaties ikdienā.

Apmācīti darbinieki nodrošinās ātru darbu izpildi un augstāko darbu izpildes kvalitāti, Būsiet gandarīti par mūsu servisa standartiem. Mūsu tīrīšanas metode sevī ietver sauso tīrīšanu ar putekļu sūcējiem, un ja nepieciešams, apstrādi ar tvaiku.

Pakalpojuma izmaksas

Anytime Profesionālais Serviss nodrošina augstāko darbu izpildes kvalitāti un optimālas izmaksas. Pakalpojums tiek izpildīts klientam izdevīgos laikos un katram klientam tiek nodrošināta individuāla pieeja, kā arī tiek atrasti labākie risinājumi teicama rezultāta sasniegšanai.

Aizkaru tīrīšanu veicam visā Latvijas teritorijā, pakalpojuma cenai tiek pievienotas transporta izmaksas (degviela + laiks).

Plašākas informācijas iegūšanai aicinām sazināties ar mums, priecāsimies palīdzēt! – 2 061 4002