LOGU MAZGĀŠANA

Logu mazgāšana

Ja Jūs meklējat profesionālu un ātru logu mazgāšanas servisu, kas paveiks savu darbu augstākajā kvalitātē, Jums vēlamajā laikā, netraucējot biroja ikdienas darbam, tad sazinieties ar mums.

Mirdzoši un tīri logi piešķirs ēkai žilbinošu izskatu, kā arī ielaidīs telpās par 30% vairāk saules gaismas. To noteikti ievēros Jūsu darbinieki, klienti un apmeklētāji, kā arī tas radīs labu iespaidu par uzņēmumu. 

Mēs sniedzam logu mazgāšanas pakalpojumus uzņēmumiem un valsts iestādēm. Logu mazgāšanu veicam visu veidu objektiem, ēkām līdz 4 stāvu augstumam- skolām, bērnudārziem, sporta hallēm, viesnīcām, tirzniecības centriem, baznīcām, muzejiem, valsts iestādēm u.c. 

Par logu tīrību rūpējamies jau vairāk kā 5 gadus, šī pieredze un zināšanas, mums ļauj sasniegt augstāko tīrības pakāpi, katrā tīrīšanas reizē. Mūsu speciālisti ir apmācīti darbam augstumā un nepārtraukti rūpēsies par drošību objektā.

Pakalpojuma izmaksas

Nodrošinām augstāko darba kvalitāti un optimālas izmaksas. Pakalpojums tiek izpildīts klientam izdevīgos laikos un katram klientam tiek nodrošināta individuāla pieeja, kā arī ieteikti labākie risinājumi teicama rezultāta sasniegšanai.

Pakalpojuma cena logu mazgāšanai ēkām ir 0,55 – 1,90 Eiro/m2. Sākot no maza apjoma līdz ļoti lielam apjomam. Ēkām ar Īpaši lieliem un sarežģītiem logiem pakalpojuma cena var būt dārgāka par norādīto. Piemērojam 20% uzcenojumu, ja logi ir īpaši netīri, piemēram, pēc celtniecības vai remontdarbiem. 

Plašākas informācijas iegūšanai aicinām sazināties ar mums, priecāsimies palīdzēt! – 2 061 4002

logu mazgāšana
logu mazgāšana
logu mazgāšana
logu mazgāšana