MĪKSTO MĒBEĻU TĪRĪŠANA

Mīksto mēbeļu tīrīšana

Ar laiku uz mīkstajām mēbelēm parādīsies traipi un tas ir neizbēgami. Veicam mīksto mēbeļu tīrīšanu birojos, skolās, kafejnīcās, restorānos, kinoteātros un citās sabiedriskās vietās – strādājam operatīvi un kvalitatīvi. Atjaunojam mēbeļauduma krāsu, likvidējam gružus, traipus un noturīgākos netīrumus. 

Cik efektīvi iztīrām?

Mūsu komandai ir ilggadēja pieredze mēbeļu tīrīšanas pakalpojumu sniegšanā. Tāpēc uzņēmums spēj kvalitatīvi un operatīvi iztīrīt dažādu veidu traipus- Eļļas, tinte, sveķi, izlieti dzērieni, ēdienu tauki, košļājamā gumija u.c. veidu organiskie un bioloģiskie traipi. 

Izmantojot mūsu pakalpojumus Jūs varēsiet būt droši, ka nolīgstat profesionālu un uzticamu servisu. Jūs varēsiet paļauties uz to, ka Jūsu mēbeles atkal atgūs sākotnējo tīrību un svaigumu. Veicot mēbeļu tīrīšanu regulāri, tās saglabās savu skaistumu vienmēr, un Jūs būsiet droši par tīru un veselīgu vidi sev, savaiem darbiniekiem un klientiem.

Tīrīšanas process

Mīksto mēbeļu tīrīšanas darbus veicam uz vietas, klienta telpās. Mūsu darbinieki ieradīsies pie Jums, līdzi ņemot specializētas iekārtas (putekļu sūcēji, vakuma sūkšanas iekārta, tvaika tīrīšanas iekārta, žāvētājs) un visu nepieciešamo tīrīšanas līdzekļu arsenālu, lai veiktu tīrīšanas darbus profesionālā manierē un augstākajā kvalitātē.

Mūsu darbinieki noteiks labāko tīrīšanas metodi un pielietojamos tīrīšanas līdzekļus atkarībā no mēbeļu veida, materiāla un nolietojuma pakāpes.

Ja mēbeļu tīrīšanai tiek izmantotas nepiemērotas, jeb neprofesionālas metodes, tad tas var izraisīt mēbeļauduma nelabojamu sabojāšanu.

Pakalpojuma izmaksas

Anytime Profesionālais Serviss nodrošina augstāko darbu izpildes kvalitāti un optimālas izmaksas. Pakalpojums tiek izpildīts klientam izdevīgos laikos un katram klientam tiek nodrošināta individuāla pieeja, kā arī tiek atrasti labākie risinājumi teicama rezultāta sasniegšanai. 

Mīksto mēbeļu impregnēšana

Saglabājiet mīkstās mēbeles un paklājus tīrus izlgāk, aizsargājot tos pret dažāda veida (vīna, kafijas, eļļas, mitruma u.c.) netīrumiem, kā arī atvieglojiet sev to turpmāko tīrīšanu.

Impregnēšana ir mīksto mēbeļu un paklāja virsmu apstrāde ar speciālu aizsarglīdzekli – impregnantu… Lasīt vairāk >

Plašākas informācijas iegūšanai aicinām sazināties ar mums, priecāsimies palīdzēt– 2 061 4002

Sūtiet foto ar tīrāmajiem elementiem izmantojot Whatsapp, saņemsiet precīzu cenas piedāvājumu šīs dienas laikā.

TEL: 2 061 4002

mīksto mēbeļu tīrīšana
mīksto mēbeļu tīrīšana
mīksto mēbeļu tīrīšana
mīksto mēbeļu tīrīšana