PAKLĀJU ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA

Ieklāto paklāju tīrīšana

Lai mīkstais grīdas segums kalpotu ilgstoši, papildus ikdienas tīrīšanai laiku pa laikam ir nepieciešama paklāja ģenerāltīrīšana, kas tiek veikta, izmantojot profesionālus līdzekļus un tīrīšanas aprīkojumu.

Paklāja ķīmiskā tīrīšana palīdzēs saglabāt paklāja izskatu ilgāk, kā arī paildzinās tā kalpošanas laiku un nodrošinās augstu higiēnas līmeni telpās. Mēs strādājam ar modernām tīrīšanas iekārtām no itālijas (Santoemma) un tirgū atzītiem tīrīšanas līdzekļiem (Chem-spec, TRI-BIO), tie nodrošina gružu un dažādu traipu likvidāciju, nekaitējot paklāja struktūrai un materiālam. Tīrīšanas laikā paklāji tiek dezinficēti no nelabvēlīgajām baktērijām un putekļu ērcītēm, kuras ieperinājušās dziļi paklāja šķiedrā.

Lielākā daļa paklāju ražotāju iesaka veikt regulāru paklāju profesionālo ķīmisko tīrīšanu ik pēc 12 – 18 mēnešiem.

Cik efektīvi iztīrām?

Paklāju grīdas segumu tīrīšana iekļauj sevī dažāda veida traipu tīrīšanu – organiskie (kafija, sula, tēja, kosmētika), bioloģiskie (palējums, sēnīte), eļļas (sveķi, tauki, eļļa) – ar speciāliem traipu tīrītājiem. Mūsu speciālisti realizē uzkopšanu uz vietas.

Izmantojot mūsu pakalpojumus Jūs varēsiet būt droši, ka nolīgstat profesionālu un uzticamu servisu. Jūs varēsiet paļauties uz to, ka Jūsu paklājs atkal atgūs sākotnējo tīrību un svaigumu. Veicot paklāju tīrīšanu regulāri, Jūsu paklāji saglabās savu skaistumu vienmēr, un Jūs būsiet droši par tīru un veselīgu vidi sev, saviem darbiniekiem un klientiem. 

Tīrīšanas process

Visa veida tīrīšanas darbus veicam uz vietas, klienta telpās. Mūsu darbinieki ieradīsies pie Jums, līdzi ņemot specializētas iekārtas (putekļu sūcējs, vakuuma sūkšanas iekārtas, viendiska tīrīšanas iekārtu un tvaika tīrīšanas iekārta), lai veiktu tīrīšanas darbus profesionālā manierē un augstākajā kvalitātē.

Pakalpojuma izmaksas

Anytime Profesionālais Serviss nodrošina augstāko darbu izpildes kvalitāti un optimālas izmaksas. Pakalpojums tiek izpildīts klientam izdevīgos laikos un katram klientam tiek nodrošināta individuāla pieeja, kā arī tiek atrasti labākie risinājumi teicama rezultāta sasniegšanai. 

Plašākas informācijas iegūšanai aicinām sazināties ar mums, priecāsimies palīdzēt! – 2 061 4002

 

 

Sūtiet foto ar tīrāmajiem elementiem izmantojot Whatsapp, saņemsiet precīzu cenas piedāvājumu šīs dienas laikā.

TEL: 2 061 4002

paklāju tīrīšana
paklāju tīrīšana
paklāju tīrīšana
paklāju tīrīšana